Domov > Novinky > Obsah

Stojan na tašky FIFA 2018

Mar 13, 2020

Stojan na tašky FIFA 2018


V decembri 2017 vyhľadala spoločnosť Backpacking v Hongkongu našu spoločnosť kvôli informáciám na internete a zistila, že sme veľmi profesionálny výrobca kartónových regálov v Guangdongu. Sme radi, že môžeme poslať otázky a umiestniť stojan na batoh na terminál. Propagácia obchodu. V tom je naša spoločnosť dobrá. Prostredníctvom e-mailu a telefónu sme dobre komunikovali so zákazníkmi a plne sme porozumeli požiadavkám a očakávaniam našich zákazníkov. Našich 9 rokov skúseností s navrhovaním našich dizajnérov poskytlo našim zákazníkom 3 riešenia. Koneční zákazníci si vybrali obojstranné háčiky. Tento stojan na vrecká sa použije na propagáciu Ruska FIFA v roku 2018.

Zároveň vyjadrili svoje obavy: pretože stojan na displeje batohu je ťažký, háčik nemôže uniesť hmotnosť. Naši dizajnéri a predajcovia po výskume prvýkrát navrhli plán zlepšenia. Hák nemôže niesť hmotnosť, súvisí s materiálom samotného háčika a súvisí aj s nosnou doskou. Vzhľadom na počet zavedených batohov sme plastové háčiky zmenili na háčiky z tvrdého kovu, materiály nosných dosiek sme nahradili ekologickejšími a tvrdšími doskami MDF a obe strany sa upevnili plastovými skrutkami. aby bol celý displej viac stereoskopický. kompaktný. Aj keď sa cena zvýšila, zákazník stále súhlasí s naším plánom.


Celý propagačný efekt stojana na papier musí zodpovedať farbe a štýlu samotného produktu, aby sa navzájom dopĺňali. Naša spoločnosť odporúča, aby obrazovka displeja zvýraznila charakteristické rysy témy a jednoduchý a elegantný štýl. Po dokončení dvojdenného časového modelu bol účinok veľmi úspešný. Po prijatí vzorky bol zákazník veľmi šťastný a navrhol niekoľko podrobností na jeho úpravu. Povedal tiež, že stojan na vystavenie musí byť naložený do batohu a trojrozmernej vonkajšej škatule na export do Spojených štátov. Naša spoločnosť znova poskytne bezplatnú konečnú vzorku a pošle ju do Spojených štátov na potvrdenie konečnému zákazníkovi. Po pol mesiaci bolo dokončených 1 000 súborov objednávok. Zákazník poslal fotografiu zobrazujúcu obchod v obchode a poďakoval nám za profesionalitu a efektívnosť!