Veľkokapacitný odolný papierový kartónový paletový displej na hračky

Miesto pôvodu: Guangdong, Čína Názov značky: JC POP Číslo modelu: FST-PD013 Farba: Prispôsobené Názov produktu: Paletový stojan na viac paliet Logo: Prispôsobené na požiadanie Použitie: Zobrazte svoje produkty a propagačné funkcie Funkcia: Odolný, ekologický Certifikáty: SGS, ISO9001 Výhoda: Konkurenčná cena, vysoká kvalita, nový dizajn Služba: Prispôsobené ponúkané platobné podmienky: T / T. Paypal, Ali účet MOQ: 100ks

Podrobnosti o produkte
veľkosť Vlastná veľkosť
Miesto pôvodu Shenzhen
materiál CCNB 350g + K3 / K9 + 140g vlnitá lepenka z vlnitej lepenky
farba CMYK / Panton
tvar Štvorec, obdĺžnik, trojuholník, bicykel
Manipulácia s povrchom Lesklá / matná laminácia, olejová laminácia, UV
tlač Tlač CMYK / Panton
obal 1.plášťové balenie
2.zostavené balenie
3.zostavené balenie
logo Prispôsobené logo
Obchodné podmienky EXW
platba T / T, Paypal, West Union, TA
vlastnosť Ľahká reklama, vysoká hmotnosť a vlhkosť
OEM / ODM k dispozícii
funkcie Reklama, podpora predaja, predstavenie výrobkov
Čas vzorkovania 3-5 dní
Čas hromadnej výroby 10-12 dní
Spôsob dopravy Expresne / po mori / letecky

IMAGE-523-L

Q:   Ako príde môj tovar?
A:   Všetky výrobky, ktoré si vyžadujú montáž, sa dostanú zabalené v kartónovom vonkajšom obale na ochranu počas prepravy. Pokyny na montáž sú k dispozícii online v časti Pomoc. Plagáty a lišty okien budú dodávané v uzavretej trubici.


Q:   Ako dlho trvá doručenie môjho tovaru?
A:   Väčšina objednávok bude s vami do 5 pracovných dní. Ak dokážeme lepšie, určite to tak bude. Všetky vaše výrobky sú na mieru a jedinečné pre vás. Vytlačia sa, orežú a expedujú sa čo najskôr. Ak máte špeciálnu udalosť, ktorá si vyžaduje rýchlejšiu službu, môžeme vám pomôcť. Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami a termínom a budeme sa snažiť zasiahnuť! Obchodná tlač môže trvať dlhšie kvôli dĺžkam behu. Kontaktujte nás a my vám poradíme.

 

Q:   Ako môžem platiť za svoj tovar?
Odpoveď: Prijímame T / T, L / C, West Union, Paypal, Money Gram a obchodnú záruku na Alibaba. Ak chcete, akceptujeme aj ďalší bezpečný spôsob platby.


Kontakt:

Angela Zhang

Phone & Whatsapp & Wechat: 0086 17302652756

Skype: display638

E-mail: jc @ displaystandpop.com  
Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov. Naša továreň môže zákazníkom poskytnúť veľkokapacitné trvanlivé papierové kartónové paletové displeje pre hračky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie