Nízkonákladové hnedé kraft papierové tašky s hodvábnou sieťotlačou

Nízke náklady hnedé kraft papierové tašky s hodvábnou sieťotlačou Proces obchodovania

Podrobnosti o produkte

Nízkonákladové hnedé kraft papierové tašky s hodvábnou sieťotlačou

Proces obchodovania

1.Inquiry-Profesionálna papierová taška, kraft papierová taška, balenie papierové vrecia kotácie.

2. Potvrdzujte cenu, čas dodania, umelecké diela, platobný termín atď.

3.Sanxi predaj poslať faktúru Proforma s feikang pečaťou.

4. Zákazník vykoná platbu za vklad a pošle nám bankový doklad.

5.Initial Production Stage - Informujte klientov, že sme dostali platbu, a urobíme vzorky podľa vašej požiadavky, zašleme vám fotografie alebo vzorky, aby ste získali váš súhlas. Po schválení informujeme, že pripravíme výrobu a informujeme o predpokladanom čase.

6. Stredná produkcia - posielať papierové vrecko na papier, kraft papierové vrecko, obalový papierový sáčok na zobrazenie výrobnej linky, v ktorej môžete vidieť svoje výrobky. Znova potvrďte odhadovaný čas dodania.

7. Koniec výroby-Sériové výrobky fotografie a papierové tašky, kraft papierové tašky, balenie vzorky papierové tašky vám zašleme na schválenie. Môžete tiež usporiadať kontrolu tretej strany.

8. Klienti platia za rovnováhu a tovar s tovarom Freedom Ship.

9. Objednávka môže byť povedať "dokončiť", keď dostanete papierové vrece, kraft papierové vrecko, baliaci papierové vrece a uspokojiť s nimi.

10.Feedback na Feikang o papierové tašky, kraft papierové vrecko, obal papierové vrece Kvalita, Service, Market Feedback & Suggestion. A môžeme robiť lepšie.

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov papiera Kraft Paper, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom nízkonákladové hnedé kraft papierové tašky s hodvábnou sieťotlačou výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie