Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Pôvod Pop kartónové stojany

Sep 07, 2018Pop kartónové zobrazenia stojany/regále, väčšinou vyrobené z vlnitého papiera a šedej karty papiera (tzv. CCNB), prvýkrát objavili v Európskej a Severnej Amerike, ktoré boli široko používané potravinársky priemysel, kozmetický priemysel, priemysel domácich elektrických spotrebičov ako rovnako ako alkohol priemysel.

008.jpgVäčšina západných spoločností zistil, že by mohlimanifestpodnikovej úrovni R&D medzitým zvyšujú výkonnosť predaja, ak si kartónové stojany ako reklamné nástroje. Dôsledku používateľov a výrobcov pop kartónu Zobraziť stojany prudko vzrástla.


V tempo s vysokorýchlostné rozvoj hospodárstva a silnejšia environmentálne povedomie spoločnosti a spotrebitelia, kartónové stojany postupne nahradiť iné druhy pop stojany a stala univerzálne terminálu predajnom trhu. Dôvodom pre takúto zmenu je, pretože spotrebiteľom západnej nedostatok dôvery v televíznej reklame.


V USA, diváci možno nechcú sledovať obchodné ich filtrovaním. Preto čoraz viac firiem nebude trvať TV komerčné ako hlavné reklamné médium. Namiesto toho venovať viac pozornosti na pop kartónové displej terminálu odbytovým trhom a dať vysoké prémie na takýto nástroj propagácie v supermarketoch.


Nasledujúce obrázky sú typickými kartónové stojany v rámci reklamný priemysel. Napíšte mi)sales01@displaystandpop.com) Ak budete potrebovať viac informácií.
         013.jpg QQ图片20180827161117.jpgQQ图片20180808140956.jpg029.jpg
 Podľa Kathy Ni

7. september 2018