Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Dodávateľ akrylovej Pop displej v Shenzhen Čína

Jul 04, 2016

Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co, Ltd je popredným dodávateľom Akrylová pop displej stojí v Číne, skúsenosti s dodávaním OEM/ODM zobrazenie výrobkov z vlastnej výroby. Továreň je vybavený pokročilým strojov na rezanie, gravírovanie, leštenie a upevnenie úlohy.

Vyrobené z vysokokvalitných priehľadné plexisklo, displeje sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a veľkostiach podľa požiadavky klienta.

Akrylový pop displej je ideálny pre maloobchodné predajne, super trhy, výstavy a ďalšie miesta pre zobrazenie reklamy alebo značky výrobkov.

Akrylovým materiálom vybavené LED svetlá poskytuje krásny výrobok zobrazenie riešenia pre firmy. Displeje môžete mať Digitálna tlač alebo sieťotlač tlač vlastné meno alebo logo prítomnosť k nim.

Akrylový displej výrobky sú široko pokryl väčšinu výrobkov ľahkého priemyslu: kozmetika, domáce potreby, oblečenie, hračky, potraviny, ozdoby, elektronika a tak ďalej. Hlavnými produktmi spoločnosti sú stojany, LED displej, Pultová police, kontajnery na drobný tovar, foto rámčeky, držiaky, boxy atď.

Spoločnosť: Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co, Ltd

Adresa: 7. budova, zóna D, Liantang Priemyselná zóna, Shangcun, Gongming mesto, Guangming District, Shenzhen, Čína
Telefón: 86-755-82594499

Email Id: pop@displaystandpop.com

Webová stránka: www.displaystandpop.com www.cardboarddisplay8.com

www.cardboardstandsdisplay.com