Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Balenie nátery technológie

Jan 26, 2015

Balenie nátery technológie: papier povlak je ťažké po recyklácii, laminovanie proces je jednoduchý, cena je lacné. Non-odbúrateľné, môže ľahko viesť ku kontaminácii červená, dočasné použitie poškodí zdravie pracovníkov. Preto radikálne typ filmu lepiaca vrstva informácií nahradí nový typ vysokokvalitné lepidlá na šetrné k životnému prostrediu. Zasklenie nielen môže vylepšiť vzhľad svetlé, údržbu, tlač grafiky, ale nie ovplyvniť recyklácie papiera, šetrí zdroje a chrániť životné prostredie. To je široko používaný v tlači papierové balenie vyzerá spracovanie. Lesklý lak náter obsahuje rozpúšťadlo, voda-založené lak, UV zasklenia olej. Vplyv chudobných rozpúšťadla lak a ekologicky friendly, veľmi obmedzený rozsah aplikácií.

Vodný nátery s voda ako rozpúšťadlo. Odstránenie nebezpečenstva a znečisťovania životného prostredia na ľudské telo, non-jedovatý a bez chuti. Suchý kúpeľ rýchly, stabilný výkon, poľský vyzerá dobre nosia odpor, dokončovacie široká adaptabilita, dobré tesnenie výkon, bezpečné a spoľahlivé, viac a viac potravín, medicíny, tabak kartón balenie tlače podnikania pozornosť.

UV lakovanie vnútornej chemickej reakcie, UV žiareniu UV zasklenia spoľahnúť. Na dokončenie procesu sušenia. Pretože ultrafialové svetlo, UV lakovanie pri rýchlych sušenie, odparovanie rozpúšťadla robí nie existujú kedy vyliečiť, nebude znečisťovať životné prostredie. Použitie UV lak, tlač, lesklý vzhľad, teplo, oblečenie, voda, svetlo, ale vzhľadom k vysokej cene UV náterov, vysoké požiadavky na výkon stroja, preto v súčasnosti len používané na high-end kartónov svetla.