Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Jedlo balenie "nefajčiarske-vyprážaný" je pravda?

Jan 26, 2015

Práve teraz, viac a viac spotrebiteľov budú klasifikované ako nezdravé potraviny, vyprážané jedlá, jesť viac bojí oleja. Mnohé potravinárske spoločnosti využili tento spotrebiteľovi psychológie, názov banner zdravie nie hnevať, predstavil rôzne druhy-vyprážané potraviny. Odborníkov na výživu Wang Xufeng povedal, že-vyprážané zemiakové hranolky nie sú také zdravé, ako by sme chceli mať. Obsahom tuku asi 31% bežných zemiakov, 100 g kalórií k jedlu vedierko holý hranolky na výrobu energie po celý deň potrebuje dospelých predstavovali 28%, blízko k večeru kalórií.

Nedávno, v supermarkete v blízkosti kultúrny spôsob, reportér videl oko-lov na viac a označené potraviny balenie "vyprážané" slová-vyprážané zemiakové lupienky, sušienky, instantné rezance, chrumkavé ryže, atď Existuje veľa non-olej vyprážané potraviny pripadá takmer polovica potravín supermarketov.

Tieto-vyprážané potraviny na balenie a ďalšie banner "viac zdravých", "ľahké dostať vztek" a ostatné slová slogan. Však tieto oslnivú-vyprážané potraviny naozaj zdravšie, ako inzeroval, nie je ľahké sa dostať naštvaný? Reportér rozhovore včera na záležitosti vysokej národnej vyšších verejných výživu kráľ Rong, myslí si názov lepšie zdravie pod hlavičkou "vyprážané" potraviny v skutočnosti len reklamné kúsok podnikania.