Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Farba obalu návrhárske schopnosti pochopiť

Jan 26, 2015

Farba obalový dizajn techniky mali vziať na vedomie nasledovné body: po prvé, postarať sa o vzťah medzi farbou a obalových materiálov; druhá je farebný kontrast a farbu ich vzťah. Tieto dva body sú kľúčové pre použitie farieb.

(A) starostlivosť

Potom, ako vzťah medzi farbu a starať sa o balenie, budeme o tom hovoriť? Hlavne prostredníctvom vonkajších obalov farba môže odhaliť vnútorné obaly alebo lesk. Ľudia sa budú môcť vidieť perceive balenia alebo myslieť v podstate dôvod, prečo je to vnútorný obal. Tento problém už povedal veľakrát nad v poslednom článku, ale ak môžeme ísť do obchodu, aby zaťaženie videl veľa tovaru a nepodarilo sa odrážajú takejto starostlivosti vzťah. Ísť mimo vnútri tak, že spotrebitelia nemôžu myslieť na prečo veci balené tovaru. Samozrejme, nie je to pre predaj produktov hrať aktívnu úlohu pri podpore. Normálnych vonkajších obalov farby by mal byť tak s rôznou mierou istoty charakteristiku;

(1) pokroku od priemyslu, potravinárske obaly ich normálnej farby základných farieb žltej, ružovej vyjadriť to dáva pocit tepla a blízkosť. Samozrejme, čaj, s množstvom zelenej, nápoje s množstvom zelená a modrá, víno, koláče s veľké červené veľa, veľa detí potravín, kozmetiky kategórie ruže svojej normálnej farby väčšinou primárne farby ružové ružové a biele, svetlo zelená, svetlo modrá, tmavo hnedá ako moc, aby vyzdvihnúť fantastické teplé a elegantné oblečenie obuv a mnoho viac tmavo zelené , tmavomodré, hnedé alebo sivé toľko, upozorniť na pokoji hmotnosti a elegantný kozmetický.