Domov > Vedomosti odvetvia > Obsah

Čína kartónové zobrazuje výrobca, kto môže dodávať vlastné tlač kartónové displeje

Jul 04, 2016

Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co, Ltd je profesionálny kartónové displej, kartón displej stojana, kartón Vitrína, kartón počítadlo zobrazuje, kartón výpisu bin zobrazuje, lepenky obchod zobrazí, kartón paleta zobrazuje, lepenkové podlahové zobrazuje, kartón totem lama sa zobrazí, kartónu stojí displej, krabice lepenkové vozík, Akrylová displeje, papierové balenie krabice, vlastný tlačový Popis samolepky dizajnér a výrobca špecializujúca sa na výrobu a dodávanie vlastné tlače sa zobrazí za prijateľné ceny.

Shenzhen Jiechuang displej kartónové displeje kolekcia je skutočne univerzálne s radom atraktívny a funkčný dizajn, ktorý môže pojať rôzne výrobky. Kartón zobrazí prísť s radom bloky, aby položky, bezpečné a atraktívne viditeľné. Klient spoločnosti si môžu vybrať OEM/ODM tvorby, ktorý umožňuje vlastné dizajny jedinečný výrobok displej potrebám spoločnosti.

Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co, Ltd môžete tiež preskúmať ich polica rozsah Pultová displej, ktorý umožňuje flexibilný a jednoduchý spôsob, ako zobrazovať rôzne predmety. Vyrobené z kvalitných materiálov a s lepší zmysel pre tvorbu, Pultová police sú jednoduché na inštaláciu a dať položky na displeji. Tieto displeje police sú ľahko spracovávať a uchovávať a pomôcť podnikom rýchlo Zobraziť produkty podľa potreby.

Naša spoločnosť dodáva vlastný rozsah tlače kartónové pop displej predstavovať množstvo atraktívnych dizajnoch. Vyrobené z vysokokvalitnej vlnitej lepenky, displejov sú dostupné v rôznych prevedeniach a veľkostiach podľa požiadavky klienta.

S širokú škálu produktov zobrazenia položiek na našich webových stránkach (www.displaystandpop.com www.cardboarddisplay8.com www.cardboardstandsdisplay.com ), Shenzhen Jiechuang zobrazenie produktu Co, Ltd je popredným dodávateľom kartónové displejov pre klientov po celom svete. Kartónové displeje sú k dispozícii v širokej škále vzorov s niekoľkými funkčné výhody, pre zobrazenie širokú škálu položiek, hračky, šperky, kozmetiku, hodinky na mobilmi. Takže kartón displeje sú ideálne pre maloobchodné predajne, super trhy, výstavy a ďalšie miesta pre zobrazenie reklamy alebo značky výrobkov.