Vysokokvalitný akrylový displej

Akrylátový displej, stojan na displej, akrylátový držiak výrobcu / dodávateľa v Číne, ktorý ponúka plastové PMMA vysoká priehľadnosť akrylový displej, plastové PMMA akrylový doska a akrylový panel pre reklamné znamenie, PMMA akrylátové zrkadlo výrobca listov a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte
Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom vysoko kvalitné akrylátové zobrazovacie produkty s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Základné informácie


Popis produktu

Plastový akrylový displej na mieru:

Prečo si vybrať akrylát:
1. Vysoká priehľadná, lesklá a hladká
Priepustnosť svetla dosahuje až 92% až 93% a je známa pre "plastový kryštál"; A priehyb nie je takmer ovplyvnený hrúbkou arylickej dosky; Akrylové krabice / akrylové puzdro je ideálne na zobrazenie vašich produktov, najmä kozmetiky a šperkov.

2. Pevný a odolný akrylový stojan
Odolnosť proti nárazu akrylového puzdra je 16 krát vyššia ako u obyčajného skla (akryl bol použitý ako vietor v lietadle
Štít počas Worldwar 2, a tiež používané v zrkadle tanku zrkadiel kvôli vyššie uvedených 2 vlastnosti. )

3. Zobrazenie ľahkých šperkov
Akrylový displej Puzdro váži asi polovicu obyčajného skla a 43% hliníka, takže stojí menej za dopravu a bezpečne pre deti počas používania stojí.

4. Jednoduché čistenie displeja šperkov
Ak chcete vyčistiť akrylátovú zobrazovaciu skrinku, potrebujete jednoducho kus mäkkej bavlnenej tkaniny a niektorú mydlovú vodu.

5. vynikajúca rýchlosť počasia; Anti-Uv, odolný voči žlteniu
Akrylát je prispôsobiteľný prírodnému prostrediu, dokonca dlhý čas v oblasti slnečného žiarenia, vetra a dažďa, akrylát nezmení jeho vlastnosti, má dobrú antiagingnú účinnosť a môže byť používaný vonku po dlhú dobu bez zrejmej zmeny.

6. Nejedovaté, ochrana životného prostredia
Akrylový výrobok je pre vaše zdravie neškodný, aj keď vystavujete akrylovým výrobkom dlhodobo; A je recyklovateľný.

Vyšetrovanie