Zobrazenie výstavy podlahovej krabice na polovicu Sidekick Display Cardboard

Polovica Sidekick Display Polica Cardboard podlahy Výstavné Display Model č .: JC20161005 Materiál: vlnitej lepenky Povrchová úprava: UV potiahnuté MOQ: 200PCS Pôvod: Shenzhen, Čína Typ tlače: Ofsetová tlač Veľkosť: 480X200X1200mm, alebo Vlastné vlastnosti: Eco-Friendly, recyklácia, prenosné špecifikácie : SGS HS ...

Podrobnosti o produkte
Zobrazenie výstavy podlahovej krabice na polovicu Sidekick Display Cardboard
  • Model č .: JC20161005

  • Materiál: vlnitá doska

  • Povrchová úprava: UV potiahnutá

  • MOQ: 200 PCS

  • Pôvod: Shenzhen, Čína

  • Typ tlače: Ofsetová tlač

  • Veľkosť: 480X200X1200mm alebo Vlastné

  • Vlastnosti: ekologický, recyklovateľný, prenosný

  • Špecifikácia: SGS

  • Kód HS: 48191000


JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Materiál: vlnitý papier, šedá doska, doska KT, MDF, plastová lepenka


Veľkosť a štruktúra: vlastné

Tlač: plnofarebná tlač, 4c + 0c / 1c / 2c

Povrchová úprava: UV povlak, lak, leštenie, laminácia, razenie atď

Použitie: obchod, supermarket, výstava

Funkcia: ekologická, skladacia, ľahko sa zostaví

Doprava: expresne, po mori, letecky

Lead time: 200-2000ks, 12-15days

Ukážkový čas: 2-3 dni

MOQ: 200ks

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom polovicu sidekick displeja police kartón podlahy výstava zobrazenie výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Hot Tags: polovica sidekick zobrazenie police kartón podlahy výstava displeja, Čína výrobcovia, dodávatelia, továreň, spoločnosť, značky, high-kvalitné výrobky
Vyšetrovanie

You Might Also Like