Príslušenstvo pre garážové príslušenstvo

Príslušenstvo pre garážové príslušenstvo pre garáže 1.Materiál: CCNB + vlnitý papier (lepenka) 2.Size: prispôsobené W * D * H 3.Design:Customizovaný dizajn a značka OBM

Podrobnosti o produktePríslušenstvo pre garážové vozidlo zobrazuje regálovú lepenku


  1. Názov položky: POP kartónový obal

  2. Materiál: CCNB + Vlnitý papier (lepenka)

  3. Veľkosť: Vlastné W * D * H

  4. Dizajn: Zákaznícky dizajnový základ na vašom produkte

  5. Logo: Značka OBM & ODM

  6. Výhoda: ekologické, atraktívne zobrazenie, recyklácia lepenky

  7. Aplikácia: Príslušenstvo k automobilu, príslušenstvo k telefónu, potravinový výrobok, doplnky do domácnosti a tak ďalej.

  8. Použitie: Supermarketové regály, Garážová výstava, Výstava, Veľtrh, Nákupné centrum ...2018-11-222018-11-22-3Môžem dostať vzorku?

 

Áno, môžete si objednať vzorku podľa vašich požiadaviek. Vzorový poplatok je 100tisd. Vráťme Vám vzorový poplatok, ak je vaše množstvo objednávky vyššie ako MOQ.

 

Aké súbory prijímate na tlač?

 

AI, PDF, JPG vo vysokom rozlíšení

 

 

Môžete urobiť návrh pre nás?

 

Áno. Máme profesionálny tím s bohatými skúsenosťami v oblasti dizajnu a výroby. Len nám povedzte svoje nápady a my vám pomôžeme realizovať vaše nápady do dokonalosti Pošlite nám obrázky vo vysokom rozlíšení, vaše logo a text a povedzte nám, ako by ste ich chceli zorganizovať. Pošleme vám hotové súbory pre spoluprácu


Požiadajte o ďalšie podrobnosti


Krsity Cheng

display@displaystandpop.com

wechat / whatsapp: +86 17318010796


factory

card

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom garážové auto príslušenstvo zobraziť regál kartón produkty s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie