Plná sada šperky balenie Box a taška

Kompletná sada šperkov Balenie Box a taška je vyrobená s vlastnou umelecké diela a rozmery, môže mať EVA / puzdro / satén ako vložka. Obsahuje krabicu, tašku a pohľadnice. Je to produkcia s hign kvalitou a vhodné pre balenie hodiniek, šperkov, kozmetiky, darov, a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte

Plná sada šperky balenie Box a taška


Základné informácie   

Produkty: Kompletná sada šperkov balenie Box a taška

Kľúčové slová: celý súbor; box; bag; blahoželanie; šperky; sledovať; darček; náramok

materiály: kartón + umelecký papier

tlač: Ofsetová tlač CMYK 4C, tlač Pantone, atramentová tlač (pre vzorku)

Povrchová úprava: Laminovanie / lesklý lesk, embosovanie / razenie; UV povlak

využitie: Balíček skladačky, vína, kávy a pod.

Čas vzorkovania: 3-5 dní

Výrobný čas: 12-15 15 dní, denná hodnota na množstvo

Veľkosť: Vlastné meranie

Farba: Čierna alebo Iné

Ukážka: 3 dni


Viac informácií

elegant cosmetics


Prehľad spoločnosti

SHENZHEN JC POP DISPLAY CO, LTD. je popredná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kartónových stojanov, pop displejov, kartónových krabíc, papierových vriec a papierových výrobkov pre šperky, hodinky, kozmetické prípravky, okuliare, čaj, cigary a víno atď.

Naša továreň bola nájdená v roku 2007, spoliehať sa na profesionálne technológie, uspokojivé služby, inovatívny koncept a praktický prístup, naše výrobky velenie pripravený trh v Európe, USA, Japonsku a na Strednom východe atď.

V súčasnosti má JC rozlohu vyše 9 000 metrov štvorcových, súčasných zamestnancov viac ako 200 ľudí. Tiež sme prešli systémom kvality ISO9001.


Naša výhoda

1) viac ako 10 rokov skúseností: Máme viac ako 10 rokov skúseností v oblasti ručne balených výrobkov, a sme schopní navrhnúť, vyrobiť, rovnako ako predávať.

2) Suroviny: Všetky materiály možno recyklovať a sú šetrné k životnému prostrediu.

3) One-stop servis: predajcovia boli vyškolení s pravidelnosťou, 2 dizajnéri majú niekoľkoročné pracovné skúsenosti v profesionálnom dizajne, skúsení QC a technickí pracovníci.

4) Pokročilé vybavenie: Nemecko dovezené tlačiarenské stroje, UV stroj, laminovacie stroje, bronzovacie stroje, die-rezanie stroj, hot-razenie stroj, sieťotlač stroj, papier-rezací stroj, lepidlo stroj a celý rad tlačových a spracovateľských zariadení pre vaše service.

QQ图片20170704115753
Kontaktujte ma pre viac informácií

Kathy Ni

sales01@displaystandpop.com

Skype: display828

 


Ukážka ostatných kartónových krabíc


horúca lisovaná lepenková darčeková krabička na náramok 17_0 kartónové hodinky box 1229K


Jiechuang Displej je jedným z popredných výrobcov darčekových krabíc a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom plnú sadu šperkov balenie box a tašky výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte zobrazovacie značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie