Bezplatné zákaznícke logo, voľný dizajn, háčik displej, Sidekick displej (19)

(19) Základné informácie Číslo modelu: JC20161032 Materiál: Papier Ploché balenie: 4 farebné potlač UV vrstvy: lakovanie lesklý Ochranná známka: Žiadne Špecifikácia: Žiadne Špecifikácia: 500x400x1500mm Pôvod: Guangdong, Čína Kód HS: 4819100000 Popis produktu Hákový displej ...

Podrobnosti o produkte

Bezplatné zákaznícke logo, voľný dizajn, háčik displej, Sidekick displej (19)

Základné informácie
  • Model NO.:JC20161032

  • Materiál: Papier

  • Ploché balenie: 4 farebné tlače

  • UV povlak: lakovanie lesklé

  • Ochranná známka: Žiadny

  • Špecifikácia: 500x400x1500mm

  • Pôvod: Guangdong, Čína

  • Kód HS: 4819100000

Popis produktu
Háčik displeja
Používa sa na reklamu, zobrazovanie vecí a podporu predaja.
1, Všetky farby a rozmery je možné meniť podľa vašich podrobných požiadaviek.
2, Hlavný materiál: Vlnitý papier.
3, Tlač: Štyrifarebné posuny s lamináciou a lesklé.
4, Dodatočná úprava: Leskovanie, laminovanie, bodové UV, razenie, razenie, vysekávanie.
5, Môže byť balený samostatne alebo ako celok, ľahko zmontovať.

Kartónový displej
Vlastnosti:
Veľkosť a farba: prispôsobené.
Hlavný materiál: vlnitý papier.
Skladanie: Základňa, zásobník a záhlavie
Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač
Povrchové spracovanie: lesklá laminácia alebo UV laminácia
Balenie: Samostatné a ploché balenie, 5 vrstvová lepenka
Dodacia lehota: 10 až 15 dní
MOQ: 200 ks.

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom bezplatné logo zákazníka, voľný dizajn, háčik displej, sidekick displej (19) výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie