Podlahové kartónové displeje s háčikmi, prispôsobené najnovšie recyklovateľné pop kartónové displeje s háčikmi

Podlahové lepenkové displeje s háčikmi, prispôsobené najnovšie Recyklovateľné pop kartónové displeje s háčikmi Základné informácie Model č .: JC-B035 Materiál: papier Kľúčové slová: Papierové háčiky Rozmery stojanov: prispôsobiteľný povrch: lesklý potiahnutý tlač: 4c Ofsetová tlač prispôsobená: Áno, na mieru Ochranná známka: JC ...

Podrobnosti o produkte

Podlahové kartónové displeje s háčikmi, prispôsobené najnovšie recyklovateľné pop kartónové displeje s háčikmi

Základné informácie

Model č .: JC-B035
Materiál: papier
Kľúčové slová: Papierové háčiky stoja
Rozmery: prispôsobiteľné
Povrch: lesklý
Tlač: Ofsetová tlač 4c
Prispôsobené: Áno, na mieru
Ochranná známka: JC
Špecifikácia: Prispôsobiteľné
Pôvod: Shenzhen, Čína
Kód HS: 48191000

Popis produktu

Stojan na displeje, Podlahový stojan na displej, Podlahový stojan na papier, POP stojan na displej, Obrazový stojan s obalom z vlnitej lepenky, Stojan na displej z POP kartónu, Stojan na displej z POP, POS displejový stojan, Stojan na papierový kartón, stojan na papier, stojan na papierový papier, stojan na displej, kozmetický displej.

Kartónový displejový stojan, vlnitý POP / POS displejový stojan (HD1219A) je vyrobený z 100% recyklovateľného vlnitého lepenkového materiálu s tvarom displeja.
Oblasti použitia: Elektronika, osvetlenie, komoditná kozmetika, medicína, potraviny, odevy, hračky, výroba papiera, nábytok, architektonický ornament, darček na kufre a ďalšie polia.

Popis:
Kartónové displeje, kartónové stojany sú vyrobené z 100% recyklovaného vlnitého kartónu, ktorý je ekologicky šetrný a ekologický materiál, za vynikajúcich dizajnov, môžu byť rezané do väčšiny praktických tvarov, s policami, , tiež prichádza s plnou farebnú tlač, aby vaše výrobky väčšinou atraktívne. Takže kartónové displeje sú najlepšími predajcami propagácie predaja s atraktívnou reklamou okolo supermarketov, maloobchodných predajní atď.

aplikácia:
1. Pre zobrazenie umiestnení supermarketu, predajného miesta predajného miesta, obchodného miesta obchodného reťazca, obchodov, výstav, reklamných a reklamných predmetov.
2. Pre aplikácie Industries Candy & čokolády, kozmetika, odevy, výrobky pre dieťa, batérie a nabíjačky, potraviny a občerstvenie, nápoje a nápoje a vína, káva a čaj, Knihy & CD a karty & časopisy, mobilný telefón a slúchadlá, Zapaľovač, elektronika, darčeky a prémie, okuliare, domáce výrobky, LED & Svetlá, kancelária a škola, PET produkty, Pharamcy & Medicína, ponožky a topánky, športové výrobky, hračky produkty atď pre viac ako 22 odvetví.


Prečítajte si naše webové stránky: www.bcdisplay.cn
Ak chcete získať viac informácií.
Kontakt: slečna Karena

materiál

350 g CNB + K5 +, 300 g CNNB A5, vlnitá lepenka A3

tlač

4C / 3C / 2C / 1C / 0C ofsetová tlač

Povrch dokončený

Lesklý / matný povlak, lesklé / matné lakovanie, UV, leštenie, olej

vysekávané

Shenzhen B & C Display Co, Ltd

MOQ

Sme vítaní akékoľvek množstvo ako MOQ

Čas vzorkovania

Do 3 dní

Čas dodania

10-15 dní

obal

Pckage byt, rozvíjať sa s výrobkami

výhody

Najmenšie náklady sú najväčšou reklamou

Platobné podmienky

T / T, Paypal, Western Union
Kontaktná osoba: Cherry Jiang

     e-mail:   pop@displaystandpop.com

  Whatsapp: 0086 18617114998

      Skype: display818

Telefón: 0086 18617114998

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov displejov značky Peg Hook, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom podlahové kartónové displeje s háčikmi, prispôsobené najnovšie recyklovateľné pop kartónové displeje s výrobkami s háčikmi za dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie