Módny, horúci štýl, Sidekick displej, Hook displej, Reklamný displej

Módny, horúci štýl, Sidekick displej, Hook Display, Display Reklama Základná informácia Model č .: JC20161036 Materiál: Papier Plochý Balenie: 4 Farebná tlač UV vrstvy: Laminovanie Lesklý Ochranná známka: Žiadny Špecifikácia: 500x400x1500mm Origin: Guangdong, China Kód HS: 4819100000 Popis ...

Podrobnosti o produkte

Módny, horúci štýl, Sidekick displej, Hook displej, Reklamný displej

Základné informácie
  • Model č .: JC20161036

  • Materiál: Papier

  • Ploché balenie: 4 farebné tlače

  • UV povlak: lakovanie lesklé

  • Ochranná známka: Žiadne

  • Špecifikácia: 500x400x1500mm

  • Pôvod: Guangdong, Čína

  • Kód HS: 4819100000

Popis produktu
Kartónový displej, vlnitý displej, kartónový displej, displej na papier, podlahový displej, POP displej, POS displej, displej na palety, police na displeji, zobrazovacie zariadenie, displej na stojan, stojany na displej,
PDQ počítadlo displej, počítadlo horného displeja, displej dosky, displej, displej sidekick, displej háku, reklama na displeji,

Používa sa na reklamu, zobrazovanie vecí a podporu predaja.
1, Všetky farby a rozmery je možné meniť podľa vašich podrobných požiadaviek.
2, Hlavný materiál: Vlnitý papier.
3, Tlač: Štyrifarebné posuny s lamináciou a lesklé.
4, Dodatočná úprava: Leskovanie, laminovanie, bodové UV, razenie, razenie, vysekávanie.
5, Môže byť balený samostatne alebo ako celok, ľahko zmontovať.

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom módne, horúce štýly, sidekick displej, háčiky displej, displej reklamné produkty s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie