Nový dizajn farebný módny kartón PDQ pre detské hračky Maloobchod

Nový dizajn farebný módny kartón PDQ pre deti Hračky Maloobchod Základné informácie Prečo Shenzhen JieChuang zobrazuje? Č 1: Technika výroby Skillful pracovníkov, prísnych vedúcich a zavedenie pokročilých zariadení zabezpečiť nielen kvalitu, ale aj tiptop konkurencieschopné ...

Podrobnosti o produkte

Nový dizajn farebný módny kartón PDQ pre detské hračky Maloobchod

Základné informácie

Model NO.:JC PDQ displej Špecifikácia: Úroveň kvality, napr. g CE, RoHS, SGS, GMP atď.
Pôvod: miesto výroby, ako napríklad: Guangdong, Čína. Zadajte atribút tu (napr .: Veľkosť): Zadajte hodnotu tu (napr .: 12 palcov)
Výrobná kapacita: napríklad: 50 000 PCS / rok.


Masová výroba

funkcie

Vynikajúca reklama na nové výrobky a vynikajúci predajca na propagáciu
Vytvárajte a zlepšujte obraz spoločnosti

materiál

100% recyklovaná vlnitá lepenka

tlač

Ofsetová tlač CMYK 4C alebo Panton farebná sieťotlač

Povrchová úprava

Lesklý / matný laminát alebo UV potiahnutý olej

vlastnosť

Šité na mieru, ľahké a prenosné, ľahké skladanie, montáž, demontáž a prepravu

platba

40% z celkovej čiastky ako vklad, 60% z celkovej čiastky ako zostatok podľa TT

Platobné nástroje

Paypal, Western Union, bankový prevod

Obchodné podmienky

EXW, FOB a CIF

MOQ

obchodovateľný

Spôsoby odoslania

Express, Air alebo Sea

obal

Ploché balenie šetrí náklady na dopravu alebo podľa požiadavky zákazníkov

Doba vedenia

Asi po 20 dňoch po vklade dosiahne náš účet

vzorka

Ukážkový poplatok

100 USD za vzorku s atramentovou tlačou (vracia sa po potvrdení objednávky)

Výrobný čas

3-5 dní po potvrdení platby

tlač

Atramentová tlač


Prečo sa zobrazuje spoločnosť Shenzhen JieChuang?

Č. 1: Technika výroby
Skúsení pracovníci, prísni vedúci pracovníci a zavedenie pokročilých zariadení zabezpečujú nielen kvalitu, ale aj tiptop konkurenčné produkty. Má vedúcu úlohu medzi všetkými podnikmi tej istej oblasti podnikania pre svoj moderný spôsob riadenia podniku, vynikajúcu tímovú prácu a výnimočný kvalitatívny kredit.
Č. 2: Nadradenosť produktu
A: Hlavné materiály sú recyklovateľné a materiály na ochranu životného prostredia.
B. ľahký a prenosný dizajn. Pri nepoužívaní manipulujte s plochými záhybmi, aby ste ich ľahko zabalili a uskladnili.
C. Možno prispôsobiť, ak zákazníci majú nejaké požiadavky.
D. Živá reklamná propagácia. Použitie týchto lacných propagandistických nástrojov na jednej strane najlepšie na to, aby tovar bol na druhej strane najvhodnejší pre poskytovanie informácií, pritiahnutie spotrebiteľov a získanie vysokých ziskov na oplátku.
E. Výborný dizajn pre všetky druhy výrobkov.

O nás:

1. Jedná sa o profesionálny výrobca POP kartón display.We má 9 rokov skúseností v priemysle POP výrobky z kartónového displeja a majú dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete.

2. Naša spoločnosť ponúka zákazníkom všetky služby (poskytovanie dizajnu, výroba vzoriek, výroba tovaru a prepravného tovaru).

3. Pomoc zákazníkom pomáhame pri zvyšovaní predajných bodov a propagácii veľkoobchodných objemov. Následne naši klienti môžu ľahko vytvoriť pridanú hodnotu produktov, znížiť cenu nákladov v procese rozširovania produktu a zvýšiť uznanie značky.

4. Vykonávame súbor prísneho dokonalého systému kontroly kvality, ktorý zabezpečuje, že každý z našich produktov môže spĺňať požiadavky zákazníka. Okrem toho boli všetky naše výrobky testované prísne pred odoslaním.

5. Spoločnosť zaberá viac ako 13000 štvorcových metrov a má viac ako 200 zamestnancov. Zaviedli sme moderné výrobné zariadenia (rozmer tlače: 1200 * 1620 mm), štyri farebné offsetové lisy a kompletnú sadu automatickej výroby. Ako napríklad vysokorýchlostné plnoautomatické zariadenia na prípravu povrchu, laminovací stroj želatinizujúci valec, automatické vysekávanie strojov a tak ďalej.

6. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať ich ciele. Vždy sa snažíme dosiahnuť túto výhodnú situáciu a úprimne vás privítame, aby ste s nami spolupracovali.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov hracích prvkov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom nový dizajn farebný módny kartón pdq pre deti hračky maloobchodné produkty s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie