Domov > FAQ

Otázka: 1. ako môžeme začať spolupracovať?

A: Všetky naše displeje sú prispôsobené, zvyčajne Vychádzame z návrhu štruktúry a veľkosti pre zákazníkov. V tomto štádiu zákazníka musieť povedzte nám Hlavná myšlienka o tom, kde na displeji umiestňovať na podlahy, dosky alebo zavesiť na stenu. A povedzte nám podrobné informácie o produktoch (veľkosť, hmotnosť, ako umiestnenie) alebo pošlite nám pár vzorky produktov pre dizajn ak je to možné.

Otázka: 2. mohol by nám pomohli s umelecké diela?

A: Obvykle je zákazníkom, ktorí sa umelecké diela samy, ak zákazník má ťažkosti alebo nemajú dizajnér vytvoriť umelecké dielo, pomôžeme im tak dlho, ako sa nám ponúkajú základné umelecké zložka. Ďalej je, aby farba vzorky pred masovej výroby.

Otázka: 3. ponúkate vzorky?

A: Áno, môžeme ponúknuť slepej vzorky alebo vzorky farebné-atramentová tlačiareň, je to hlavne pre zákazníkov kontrolovať dimenzia, kvalita papiera, hmotnosť-podpora schopnosti.

Otázka: 4. ako dlho trvá vziať aby vzorky?

A: Slepá vzorka potrebuje 1-3 dni, farebný vzorka potrebuje 3-5 dní.

Otázka: 5. ako ste účtovať pre vzorku?

A: Účtujeme zvyčajne malú sumu peňazí za vzorku, len dostatok pokrytie nákladov. Máme vlastné žiadne peniaze na to, aby vzorka. Pri potvrdení objednávky vzorku poplatku môže odpočíta od celkovej hodnoty objednávky.

Q: 6. môžeme použiť farbu vzorky podľa tryskovej tlače skontrolovať farbu v masovej výrobe?

A: Nie, pretože proces-trysková tlač je úplne odlišný od ofsetová tlač v sériovej výrobe. Farba sa bude líšiť od farby v sériovej výrobe. Ak zákazníci chcú vidieť, ako bude vyzerať farby v masovej výrobe, budeme ponúkať zákazníkom A3 alebo A4 veľkosť tlače dôkaz, ktorý je 90% takmer farbu v sériovej výrobe.

Otázka: 7. ako si loď vzorky?

A: Zvyčajne Prepravujeme DHL, UPS, FedEx alebo TNT. A kuriérske poplatok uhradí zákazník proti príchodu. Ak zákazník nemá kuriér/c, môžeme pomôcť zákazníkom nájsť najúspornejšou kuriérske služby prepravcu a zákazník zaplatiť nás kuriérske poplatok, sme ho preniesť na kuriérske kancelárie. Nebojte sa, náklad bude úplne nabité treťou stranou, ktorá je zasielateľ.

Otázka: 8.What sa čas na hromadnú objednávku? A platobné podmienky?

A:  O 15-20days po uložení dosiahne náš účet TT, 40% z celkovej sumy ako vklad. Po tovar dokončené a skontrolované zákazníci zostatok 60% musí byť zaplatená potom, že je pred dodaním.

Otázka: 9. ako ukázať zákazníkom postupy zostaviť kartón displej?

A:   Bude ponúkame montáž výučba riadok alebo obrázky. Ak zákazník stále ťažkosti po preskúmaní montážne inštrukcie, ponúkame video zreteľne zákazníka o krok za krokom.