Prispôsobte zobrazenie počítadla kartónu so zostavou LCD displeja

Prispôsobte zobrazenie kartónu s displejom LCD, displejom s kartónovým počítadlom, displejom s displejom LCD, atraktívnym zobrazením reklamy, jednoduchým zostavením

Podrobnosti o produkte

Prispôsobte zobrazenie počítadla na kartónovom displeji pomocou zostavy LCD displejaKartónový displej, 100% recyklácia, bezplatná ponuka, 3D vizualizácia zaručuje, že výrobok bude najlepšie predtým, než sa znova vytlačí.

Kľúčové špecifikácie:

Názov výrobku : Zobrazenie kartónu s LCD displejom


Číslo položky : JC-CT1126


Príslušenstvo : Prehrávač LCD Viedo


materiál:   3 00gs náterový papier, BC-flaut, to znamená robustný vlnitý papier, lepenka, papier, slonovinový papier, recyklovateľné materiály (alebo na požiadanie)

 

Hmotnosť pri zaťažení: Vo väčšine prípadov viac ako 30 kilogramov nosnej váhy môže typ vystuženia zaťažiť 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A pre veľký paletový displej je nosnosť 200 kg.

 

Veľkosť: Naša normálna veľkosť pre voľne stojaci displej je W 30cm XD 30cm XH 45cm. Ale máme navrhovanie oddelenia pre projektovanie konštrukcií a navrhovanie lišty, profesionálnu grafiku a konštrukčný návrh možno ponúknuť.

 

Štýl: Skladací, ľahko sa rozkladajú, montujú, prenášajú a ukladajú. pre lepenky, takmer všetky modely môžu byť skladateľné, čo je oveľa úspornejšie na prepravu a prenášanie. . umožniť dodávateľom a priamo prepravovať z miesta nakládky do konečného predaja nebalený predaj, úsporu uskladnenia opakované balenie nákladov

 

Colour r: Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač. alebo prázdne (môže byť prispôsobené) Po spracovaní: lesk, laminovanie, bodkovanie. UV, razenie, razenie, vodotesnosť


Primárne konkurenčné výhody:

Krajina pôvodu

Predaj distribútorov

Skúsený personál

Formulár A

Zelený produkt

Záruka / záruka

Medzinárodné schválenia

Vojenské špecifikácie

obal

Osvedčenia kvality

Prijaté malé objednávky


Platobné údaje:

Spôsob platby: T / T, Paypal, Western Union

Minimálna objednávka: 100 kusov


Detaily doručenia:

FOB Port: Shenzhen Čína

Lead Time: 10 ~ 15 pracovných dníChceme nás kontaktovať

Ruby Chung

E-mail: pop@displaystandpop.com

Telefón / Whatsapp: +86 17302647686

Skype: display818

counter display with LCD viedo player

LCD counter display


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov počítačov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom prispôsobiť kartónové počítadlo displej s LCD displejom montáž výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie