Vlastné označenie vína, samolepiaca tlač s papierom alebo plastovým materiálom

Label Printing, Roll Stickers, Wine Label výrobca / dodávateľ v Číne, ktorý ponúka vlastné víno štítok, samolepky tlač s papierom alebo plastový materiál, tiež robiť víno obalové krabice, ako sú štvorcové krabice, cylindrové boxy a tak ďalej.

Podrobnosti o produkte
Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov samolepiek a samolepky výrobcov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom vlastné víno štítok, tlač nálepiek s papierom alebo plastových materiálov s dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Základné informácie

Popis produktu

Vlastné označenie vína, samolepiaca tlač s papierom alebo plastovým materiálom

materiál: Papier, PVC, PE, PP, netoxický, materiál šetrný voči životnému prostrediu.
farba: CMYK, Pantone.
rozmery: Vlastná veľkosť
Skončiť: Lesklá / matná laminácia; Lesklý / matný lak; UV;
funkcie: Trvalé alebo odnímateľné lepidlo; Lepidlo na vysokú a nízku teplotu.
využitie: Používa sa vo všetkých odvetviach, ako sú potraviny, lieky, elektronické výrobky, všetky chemické výrobky, pivo, víno atď

Naša výhoda:

1. Konkurenčná cena

Sme priamym výrobcom a ponúkame jeden-top služby. Máme plnú sadu automatických strojov a výrobných liniek na výrobu knihy a papier balenie box & štítky a karty.Môžeme ovládať dobré pre výrobné náklady a ušetriť viac nákladov pre svojho zákazníka.

2. Presný čas dodania

Zaručujeme presný čas a vyberáme ideálne riešenie prepravy ako skutočnú požiadavku ako náš zákazník. Môžeme robiť dávkové zásielky ako osobitnú požiadavku zákazníka.

3. Presne kontrola kvality

Máme plný a vyspelý systém kontroly kvality od vzorového procesu až po hotovú objednávku. Tovar by mal byť skontrolovaný pred odoslaním. Môžeme zaručiť, že tovar môže mať kvalifikovanú sadzbu na alebo nad 98%.

4. Služby po predaji

Mali by sme pokračovať po odoslaní tovaru. Pls dajte mi vedieť, ak existuje nejaká kvalita otázka. Pls vziať fotografiu k nám a budeme sa snažiť čo najlepšie vyriešiť to za 3 dni.


Kontaktná osoba: Amber Liu
E-mail: sales01@displaystandpop.com
Tel: +8618979220841
Skype: display828
web: www.displaystandpop.com

Vyšetrovanie