Vlastná magnetická darčeková krabička matne červená skladacia krabička na darčekové balenie

uspokojujeme potreby tisícov jednotlivcov a firiem z celého sveta. Dosiahli sme veľkorysý úspech v kratšom časovom období vďaka špičkovým tlačovým službám, najrýchlejším časom obratu, doručovaniu zdarma a jedinečnej tlači na mieru. Spokojnosť zákazníka je naša najvyššia priorita, tešíme sa, až sa dozvieme od našich klientov, naše služby starostlivosti o zákazníkov sú k dispozícii 24 hodín denne.

Podrobnosti o produkte

zákazková magnetická darčeková krabička matná červená skladacia krabička Na darčekové balenie


11841185

1.materiál: Všetky veľké potlačené ploché skladacie červené magnetické darčekové krabičky sú vyrobené zo 100% recyklovaného a šetrného k životnému prostrediu.

2.5 automatický stroj na zabezpečenie dodacej lehoty a kvality

3. Módny dizajn: všetky veľké potlačené ploché skladacie vlastné červené magnetické darčekové krabičky sú módne, moderné, elegancie, pekné

4. Tvar: skladacia papierová škatuľka


Ponúkame tiež širokú škálu ďalších produktov, ktoré zapadajú

(1) Kartónové škatule (2) Kraft boxy (3) Darčekové krabičky (4) Vlnité škatule (5) Odevné boxy (6) Kozmetické boxy

Pomenujete ho a my ho máme. MidiyaBox.com je špecialista na chytľavé prispôsobenieKontaktná osoba: Carrie

Whatsapp: +86 17301935393

E-mail: sales01@displaystandpop.comJiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov. Naša továreň môže zákazníkom poskytnúť vlastné magnetické darčekové krabičky matne červené skladacie krabičky na darčekové balenie výrobkov za dobrú cenu. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie