Vlastné dizajnový kartónový stojan na propagáciu nápojov / nápojov v supermarkete

Zákaznícky dizajnový kartónový stojan na propagáciu supermarketového nápoja / nápoja O nás: Sme profesionálnym výrobcom POP kartónového displeja. Máme viac ako 10 rokov skúseností s výrobkami POP kartónových výrobkov a máme dobrú povesť. Naše výrobky získali zákazníkov ...

Podrobnosti o produkte

Vlastné dizajnové kartónové stojany na propagovanie nápojov a nápojov v supermarkete


O nás:

Sme profesionálny výrobca POP kartónového displeja. Máme viac ako 10 rokov skúseností s výrobkami POP kartónových výrobkov a máme dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete.

 

Naša továreň má 130 000 štvorcových stôp rastlín v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integračná výrobná linka a dovážané nové 1,2 x 1,6 metra 4Color ofsetový tlačový stroj v tomto roku.

 

Vytvárame viac ako 1 000 nových štýlov ročne, podnikanie sa dotýka celého sveta, vybudované silné a dlhodobé vzťahy s Wal-Martom, Carrefourom, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom zákazkové dizajnové kartónové stojany pre supermarketové nápoje / nápoje propagačné produkty za dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie