Kreatívne akrylové okuliare

Kreatívne okuliare z akrylových okuliarov, individuálne prispôsobenie charakteru.

Podrobnosti o produkte


Kreatívne okuliare z akrylových okuliarov, individuálne prispôsobenie charakteru


Okenné sklá zobrazujú police je krásna as malými rozmermi, v okne je krásna dekorácia, praktická a krásna.Dizajn a farba stojana na displej je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka, uspokojiť potreby rôznych zákazníkov.

Vážení zákazníci, naše obaly, ktoré sú všade nabité penou, sú bezpečné a spoľahlivé, aby sa predišlo zasekávaniu a treniu na ceste, aby sa v najväčšej miere zabránilo dopravnému riziku.


obrazobraz


Polica na displej s náramkami, akrylová odkladacia priehradka, polica na zobrazenie farebných make-upov, polica na zobrazovanie rúžov, priehľadná polica na displej, polica na vystavenie šperkov, polica na vystavenie šperkov, polica na vystavenie tabaku a vína, polica na displeje na poháre,, polica na hodinky, krabica na cukríky, ponuka, kartónová krabica zobrazovacia polica prispôsobená každému odvetviu.

1. Elektronické (IT) zobrazovacie police: polica na mobilný telefón, polica na usb drive, polica na zobrazenie MP3 / MP4, polica na displej z plexiskla, polica na zobrazenie digitálneho fotoaparátu, polica na zobrazenie laptopu, polica na zobrazenie fotoaparátu, polica na zobrazenie diaľkového ovládača ACRYLIC, batéria, obraz vitrína, monopolná skrinka atď.

2. Poličky na dekorácie: dekorácie z plexiskla, majetkové nápisy, billboardy, obrazové štítky, vreckovky na tkanivá atď.

3. Police na tabak na víno s tabakom I: polica na tabak, plastové puzdro na cigarety, polica na víno, škatuľka na víno, značka akrylového likéru, trojuholníková deka, kabinet na monopol na tabak a víno.

4. Zobrazovacia polica na zobrazovanie kategórií tovaru: informačná polica, polica na perá, topánky, okuliare, polica na zobrazenie hodiniek, držiak na vizitku, držiak na kancelárske potreby, držiak na akrylový stolný kalendár.

5. Dámske výrobky vystavujú poličku: výstavná polica na kozmetiku a výrobky na starostlivosť o pleť, šperkovnicu, šperky, stojany na šperky, výkladnú poličku na šperky, monopol na výstavu obrazoviek.

6. Boutique displej police: fáza, akvárium, rovnako ako police, liekovka, papierové mesto, výstava jemných výrobkov, distribučná karta.

7. Krištáľové remeselné displeje: krištáľová trofej, krištáľový model, krištáľová rezba, krištáľové ozdoby.

8. Výrobky z krištáľového lepidla vystavujú police: remeslá z krištáľového lepidla, pôvodné produkty vo vnútri.

Polica na vystavenie potravín · Polica na vystavenie hračiek · Polica na vystavenie kozmetiky · Polica na vystavenie liečiv · Polica na vystavenie nápojov · Polica na vystavenie drobného tovaru · Polica na vystavenie digitálnych spotrebičov · Polica na propagáciu kultúry a športu · Polica na propagáciu kuchyne a kúpeľne · Polica na propagáciu automobilových dielov · Polica na zobrazovanie náradia · Výstavná polica pre matky a deti.


小 201908071611535787408


obraz


obraz Kontaktujte nás / Vaša spokojnosť je hodnotou našej existencieVyšetrovanie