Kozmetická darčeková súprava Obalová krabica

Kozmetická darčeková sada Obalová krabica Model č .: JC20160830 Materiál: lepenka Tvrdosť materiálu: 0.23mm Tinplate MOQ: 1000PCS Vlastnosť: Ekologická a recyklovateľná Ochranná známka: Klienta & # 8242; s logo Pôvod: Guangdong, Čína (pevninská časť) Typ: Tin Can balenie Tlač: CMYK & ...

Podrobnosti o produkte

Kozmetická darčeková súprava Obalová krabica

 • Model č .: JC20160830

 • Materiál: lepenka

 • Hrúbka materiálu: 0,23 mm Tinplate

 • MOQ: 1000PCS

 • Funkcia: ekologická a recyklovateľná

 • Ochranná známka: logo zákazníka & # 8242; s

 • Pôvod: Guangdong, Čína (pevninská časť)

 • Použitie: Jedlo, čaj

 • Typ: Cínové balenie

 • Tlač: CMYK & lesklý lak

 • Forma: Existujúca forma

 • Veľkosť: 335X210xh57mm

 • Špecifikácia: ISO9001, FDA, audítorské správy, SGS

 • Kód HS: 7310299000


Popis produktu

Typ materiálu

0.21, 0.23, 0.25, 0.28, 30, 0, 35, 0, 40 mm plechu
Hrúbka plechu bude závisieť od požiadaviek zákazníkov

pleseň

1. Máme okolo 500 existujúcich foriem pre vašu voľbu

2. Ak nemáme na zákazke požadované formy, bude trvať 15-18 dní, kým sa otvorí nová forma.

vzorka
1.existujúce vzorky zdarma pre kontrolu množstva zákazníka

2.7-10days po príchode artwork a platba, vzorka cena USD200-500 závisí od formy jednoduché alebo zložité.

Dodacia lehota

25-35 dní po schválení vzorky

Port lodí

Sme najbližšie v Shenzhene, alebo až k vašej requsted.

MOQ
5000-30000ks závisí od veľkosti

tvarovaný

Obdĺžnik, štvorec, kruhový, oválny, špeciálny tvar a tak ďalej
používanie
Na balenie, ako je jedlo, káva, čaj, darčeky, cukríky, šperky alebo iné výrobky, a je to nedotknutá vec ako dar a tak ďalej
Povrchová úprava
Lakovanie, embosovanie, vysekávanie, UV potiahnutie, razenie, ofsetová tlač, gravírovanie, potiahnuté písmo, sieťotlač, blokovanie horúcim zlatom, vodná vrstva, horúca strieborná potlač, fólia,
dizajn
Vlastný dizajn, OEM, zákaznícke logo. Tiež máme profesionálny dizajnový tím, ktorý vám môže navrhnúť, dajte mi vedieť len svoj nápad.
FAQ

1. Otázka: Čo je šablóna? Sú vytlačené plechovky bezpečné pre jedlo?

A: Plechová doska je elektrolyticky pokrytá oceľou s jemnou vrstvou cínu na ochranu cínu. Tinplate je vysokokvalitný bezpečný baliaci materiál pre potraviny. ako sú sušienky, čokoláda atď. Potravinový lak je potiahnutý na vnútornej strane cínu, aby sa zabránilo korózii a interakcii cínu s potravinovým výrobkom, a tak ho robí vhodným na skladovanie potravín.

2. Otázka: Ako vytlačte na plechovkách? Je to skenované alebo offsetové tlačené?

A: Metal dekorácia je proces ofsetovej tlače využívajúci farby CMYK. Tlač je najprv vykonaná na veľkých kovoch, potom rozrezaná na menší kus na razenie a formovanie.

3. Otázka: Ako získam kópiu katalógu produktov alebo vzoriek?

Odpoveď: Náš produkt a vzorky sú zadarmo pre vás. Upozorňujeme, že je to naša politika, že príjemca platí za službu. Ak je pre vašu firmu vhodná, potvrďte to u nás a uveďte nám názov vašej spoločnosti, podrobnú adresu, PSČ, telefónne číslo, číslo účtu kuriérskej služby (FedEx, UPS, DHL, TNT atď.). Budeme sa snažiť, aby sme vám pomohli.

4. Otázka: Čo je to MOQ pre objednávku cínov?

Od: Vďaka hromadnej tlači a výrobe je minimálne množstvo objednávky 3000 až 5000 kusov pre veľké veľkosti a 10000 kusov pre malé rozmery plechoviek

5. Otázka: Čo je zaťaženie kovom?

Odpoveď: Vzorka kovového tesnenia je charakteristický proces zobrazovania farebného efektu na kov v porovnaní s papierom. Je to oddelený proces od masovej výroby, a tak aj náklady na peniaze.

6. Otázka: Môžem získať cenník?

Odpoveď: Neposkytujeme zoznam našim zákazníkom. Všetky položky sú citované individuálne. Ako vieme, cena môže byť ovplyvnená viacerými faktormi, ako je hrúbka materiálu, tvar výrobku, veľkosť, množstvo objednávky, farby tlače atď. Tiež ceny materiálov sa môžu meniť neustále. Povedzte nám, prosím, vaše požiadavky a nájdeme pre vás to najlepšie riešenie.

7. Otázka: Ako by som mal navrhnúť na plechovke?

Odpoveď: Pred navrhnutím akejkoľvek grafiky na konkrétnom cíve poskytneme rozvrhnutie rozmerov pre umiestnenie grafiky. Podľa konštrukcie cínu je táto polohová informácia veľmi dôležitá na zabezpečenie správneho umiestnenia umeleckých diel na každý z cínu.

8. Otázka: Aké sú formáty súborov umeleckých diel prijateľné?

Odpoveď: Najpopulárnejším prijateľným softvérom pre dizajn umeleckých diel je CDR a AI. PDF a PSD sú tiež vítané. Rozlíšenie by nemalo byť menšie ako 300 dpi. Uložte svoje súbory na CD a odošlite nám ich službu a prepravu predplatenú.

9. Otázka: Máte nejaký špeciálny lakový efekt v kovovej dekorácii?

Odpoveď: Okrem tradičných lesklých a matných lakov ponúkame laky prasklín, vrások a hrušiek


Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov boxov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kozmetické darčekové balenie balenie výrobky s dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie