Odnímateľný stojan na vlnité dosky pre supermarket

Vlnité displeje sú perfektným spôsobom, ako zákazníkom predstaviť produkty. Tieto dočasné displeje miesta nákupu sú pútavé a funkčné. Vďaka tomu sú ideálne pre uvádzanie nových produktov na trh, propagácie predaja alebo jednoducho, aby sa váš produkt odlišil od konkurencie.

Podrobnosti o produkte

odnímateľný stojan na vlnitú dosku pre supermarket


detail produktu:

3292


Nestačí mať stojaci displej. Malo by byť prispôsobené tak, aby vyhovovalo štýlu a potrebám vašich výrobkov a obchodu. Najjednoduchší spôsob, ako prispôsobiť svoju výstavu alebo displej, je použitie vlastných kartónových stojacich displejov alebo voľne stojacich stojanov. Kartónové podlahové displeje sa ľahko distribuujú a montujú. Táto možnosť vám umožňuje hrať sa s fantáziou a vymýšľať štýl, ktorý vám vyhovuje. Pri prispôsobovaní podlahových dosiek z kartónu máte na výber veľa možností. Napríklad, ak sú vaše výrobky dodávané v škatuliach, môžete použiť displej z kartónu.


kontaktná osoba: Carrie

Whatsapp: +86 17301935393

email: sales01@displaystandpop.com


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov. Naša továreň môže zákazníkom poskytnúť odnímateľný stojan na vlnité lepenky pre výrobky supermarketov za dobrú cenu. Ak hľadáte značky displejov alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie