Čína výrobca veľkoobchodné prispôsobené box

Popis výrobku Popis výrobku Náš baliaci efekt sa dá široko uplatniť na rôzne oblasti cigariet, vína, čaju, potravín, kozmetických výrobkov, liekov, zdravotníckych výrobkov, hodiniek, papiernických výrobkov, šperkov, kožených výrobkov, darčekov a hudobných výrobkov. 1, Všetky farby a rozmery je možné meniť ...

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Popis produktu
Náš baliaci efekt môže byť široko používaný v rôznych oblastiach cigariet, vína, čaju, potravín, kozmetických výrobkov, liekov, zdravotníckych výrobkov, hodiniek, papiernických výrobkov, šperkov, kožených výrobkov, darčekov a hudobných výrobkov.

1, všetky farby a rozmery je možné meniť podľa požiadaviek našich klientov.
2, Hlavný materiál: lepenka, obalový papier, recyklovateľný materiál
3, Tlač: Štyrifarebné posuny s lamináciou a lesklé.
4, Dodatočná úprava: Leskovanie, laminovanie, razenie, razenie.
5, Môže byť balený samostatne alebo ako celok, ľahko zmontovať.
6, šetrné k životnému prostrediu, ľahko sa prenáša a uskladňuje.

Obrázok týkajúci sa tohto produktu bol poskytnutý len ako referencia. Na zobrazenú ochrannú známku nemáme žiadne práva duševného vlastníctva a nepredávame žiadne produkty obsahujúce túto značku.Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov obalových krabičiek, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom Čína výrobca veľkoobchodné prispôsobené krabicové výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie