Šampanské / víno / voda Fľaša krk Tag Vlastné dizajn tlače s lacnou cenou

Názov produktu: víno / pivo / nápoj Čínsky veľkoobchodné fľaše krku značky veľké množstvo lacné ceny Čokoľvek chcete nazývať 'em - fľaše krku tagy, fľaše krk, alebo úzke vešiaky ... Tieto malé kúpele na mieste nákupu robiť vynikajúci marketing investíciu. Nádržky na fľaše sú ...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu: šampanské / víno / vodu fľašu krku značky na zákazku dizajn tlač s lacnou cenou

Čokoľvek by ste radi nazývali 'em - štítky na krk, fľaše na krk alebo závesy s úzkym uhlom ... Tieto malé kúpeľňové automaty umožňujú vynikajúcu marketingovú investíciu. Nádržky na fľaše sú osvedčené s nízkymi jednotkovými nákladmi a schopnosťou sledovať návratnosť investícií pomocou čiarových kódov alebo propagačných kódov. Používatelia ich môžu ľahko a dobre oboznámiť a môžete dokonca pracovať s predajcami a zdieľať ich.

Vyrábame vlastnú značku na zavesenie fľaše, malé množstvo je prijateľné.

Poďte a obráťte sa na Jessiku prostredníctvom e-mailu: display@displaystandpop.com pre dopyt!

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov vlastných samolepiek štítkov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom šampanské / víno / voda fľašu krku značku na zákazku dizajn tlač s lacnými cenami výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie