Vianočné darčeky propagačné vlnité kartónové podlahové displejové jednotky

Vianočné darčeky Reklamné vlnitej lepenky Podlahové zobrazovacie jednotky Kartónový displej Výhoda: 1. Reklama: dokonalý stojanový stojan na stojany môže podporiť podnikový obraz a značku a vytvára veľký objem predaja so svojim charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď. 2 ....

Podrobnosti o produkte

Vianočné darčeky propagačné vlnité kartónové podlahové displejové jednotky

kartónový displej Výhody:

1. Reklama: dokonalý stojan na stojan na displej môže podporiť image a značku podniku a vytvára veľký objem predaja s jeho charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď.

2. Flexibilita osobnosti: Môžu byť prispôsobené podľa produktov, ktoré sú výnimočné pri zobrazovaní a zobrazovaní svojím flexibilitou, pohodlnosťou a individuálnym dizajnom.

3. Ochrana životného prostredia: Sú vyrobené z rôznych druhov papiera, ktoré spĺňajú požiadavky medzinárodnej ochrany životného prostredia. Odpadový papier sa môže rozpustiť a recyklovať.

4. Ľahká hmotnosť: môžu byť ľahko zmontované a demontované, aby sa ušetrili logistické náklady a úložný priestor.

5. Jednoduchá montáž a demontáž: Uložte námorný priestor, prácu a náklad.


Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom vianočné darčeky propagačné vlnité kartónové podlahové displejové jednotky výrobkov s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie