Podlahový stojan displeja na občerstvenie

Podlahový kartónový stojan na občerstvenie a čipy, ekologický materiál, vysokokvalitná farebná tlač vám pomôže zlepšiť predaj. Neutrálne zafarbenie tejto jednotky spôsobuje, že ide o kartónový predajný bod, ktorý bude vyzerať perfektne v každom nastavení, do ktorého je umiestnený.

Podrobnosti o produkte

Podlahový kartónový stojan pre občerstvenie


špecifikácie:

Model č .: JC-11306

Rozmer: W40 * D35 * H150cm

Materiál: vlnitá lepenka, potiahnutý papier

Čas prípravy vzorky: 3 dni

Umelecké diela: AI, PDF, CFR

MOQ: 100ks

Typ: OEM / ODM
Kontaktná osoba: Ruby Chung

E-mail: pop@displaystandpop.com

Skype: display818fantastické zobrazenie kartyFSDUFSDU for snacks


O nás


JC POP DISPLAY (HK) CO, LTD. & SHENZHEN JIE CHUANG DISPLAYS CO., LIMITED získal certifikát ISO9001-2008 v roku 2008, hlavne vyrába a dodáva POP & POS balenie propagácie displeja.

 

Naša továreň má 130 000 štvorcových stôp rastlín v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integračná výrobná linka a dovážané nové 1,2 x 1,6 metra 4Color ofsetový tlačový stroj v tomto roku.  

 

Vytvárame viac ako 1 000 nových štýlov ročne, podnikanie sa dotýka celého sveta, vybudované silné a dlhodobé vzťahy so spoločnosťami Wallmart, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles a značky značky Panadol, Revlon, Olay, Neutronega, Nivea, Blue Star, Kleenex atď.

 


Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kartónové podlahové stojanové stojany na občerstvenie výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.
Vyšetrovanie