Kartónový displej? Standee s Poncket pre brožúru

Kartónový displej Standee with Poncket for Brochure Základné informácie Kód modelu: JC20160920 Špecifikácia: ISO9001 Pôvod: Čína Kód HS: 4802109000 Popis produktu Veľkosť displeja: 500 (L) x 500 (D) x1650mm (H) Ofsetový 4-farebný tlač Spracovanie povrchu: Lesklý ...

Podrobnosti o produkte

Kartónový displej Standee with Poncket pre brožúru

Základné informácie
  • Model NO.:JC20160920

  • Špecifikácia: ISO9001

  • Krajina pôvodu: Čína

  • Kód HS: 4802109000

Popis produktu
Veľkosť displeja: 500 (L) x 500 (D) x 1650 mm (H)
Skladanie: Základňa, zásobník a záhlavie
Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač
Povrchové spracovanie: lesklá laminácia alebo UV laminácia
Balenie: Samostatné a ploché balenie, 5 vrstvová lepenka
Výrobný čas: 10 až 15 dní

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, tiež menoval Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame papierové balenie boxy a tašky na samom začiatku, keď naša spoločnosť bola založená v roku 1999)

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.

Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.

Naša služba

  • Uistite sa, že naše produkty kvality a dodacie normy spĺňajú vaše požiadavky

  • Projektovanie OEM je srdečne uvítané. Kvalifikované na splnenie jedinečného špeciálneho dizajnu

  • Vzorky sú zadarmo, ale budete musieť zaplatiť poštovné

  • 24/7 online pre vaše najrýchlejšie pohodlné služby

  • Pestovať so zákazníkmi je jadrom našej spoločnosti, aby sme zaistili záujem obidvoch strán

  • MOQ 1 ks vzorky na štart. Ukážka trasy je vítaná.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kartónový displej? Standee s ponketom pre brožúrové výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie