Stojan na kartónový displej

Základné informácie. Materiál: Papier Tlač: 4c Ofsetová tlač Povrchová úprava: Lesklý Coated Kľúčové slová: Electronics výrobky PDQ displalys Povrchová úprava: Lesklý laminácia Pôvod: Shenzhen, Čína HS Kód: 48191000 Popis produktu Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na .. ,

Podrobnosti o produkte

Základné informácie.

       

Materiál: Papier

       

Tlač: Ofsetová tlač 4c

       

Povrchová úprava: lesklý

       

Kľúčové slová: Elektronické produkty PDQ displalys

       

Povrchová úprava: lesklá laminácia

       

Pôvod: Shenzhen, Čína

       

Kód HS: 48191000

       

Popis produktu

Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Taktiež vyrábame papierové obaly krabice a tašky na začiatku, kedy naša spoločnosť bola zahájená v roku 1999)

 

Naša továreň má závod 1300 štvorcových stôp v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integrovanú výrobnú linku a 1,2 x 1,6 metrov CMYK 4 farebnú ofsetovú tlačiareň.


Môžeme vytvoriť viac ako 1 000 nových štýlov kartónových displejov ročne, naše podnikanie sa rozšírilo na celom svete a už si vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s firmami Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky značky Revlon, Olay, Neutrogena, Novae, Blue Star, Kleenex atď.

 

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitých lepenkových displejov, čítačiek displejov, podlahových displejov, displejov totem lamy, displejov na skládky, kartónových výstavných vozíkov, papierových tašiek, papierových škatúľ atď.

 

Tieto POP a POS reklamné displeje a balíky sú široko používané pre supermarket, obchodné miesto predaja, miesto nákupu obchodného reťazca, obchody, výstavy, obchodné výstavy a tak ďalej.
Ak chcete získať viac informácií.
Kontakt: Lisa Shi

       


materiál

350 g CNB + K5 +, 300 g CNNB A5, vlnitá lepenka A3

tlač

4C / 3C / 2C / 1C / 0C ofsetová tlač

Povrch dokončený

Lesklý / matný povlak, lesklé / matné lakovanie, UV, leštenie, olej

vysekávané

Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd

 

MOQ


Prijmite množstvo pod MOQ

 

Čas vzorkovania

Do 3 dní

Čas dodania

10-20 dní

obal

Pckage byt, rozvíjať sa s výrobkami

výhody

Najmenšie náklady sú najväčšou reklamou

Platobné podmienky

T / T, Paypal, Western Union

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov počítačov a naša továreň môže poskytnúť zákazníkom výrobky z kartónového stojanu s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie