Stojan na kartónový stôl

Detail produktu Materiál: papier na poťahovanie 350 g / m2, E-flute, vlnitý papier, papier zo slonoviny, recyklovateľné materiály (alebo na požiadanie). Hmotnosť pri zaťažení: Vo väčšine prípadov viac ako 30 kilogramov nosnej váhy môže typ vystuženia zaťažiť 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A pre veľký paletový displej ...

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Materiál: papier s povrchovou úpravou 350 g, E-flaut, vlnitý papier, slonovinový papier, recyklovateľné materiály (alebo na požiadanie).

Hmotnosť pri zaťažení: Vo väčšine prípadov viac ako 30 kilogramov nosnej váhy môže typ vystuženia zaťažiť 60 kg. Životnosť je 4-8 mesiacov. A pre veľký paletový displej je nosnosť 200 kg.

Veľkosť: Naša normálna veľkosť pre voľne stojaci displej je W 60cm XD 45cm XH 170cm. Ale máme navrhovanie oddelenia pre projektovanie konštrukcií a navrhovanie lišty, profesionálnu grafiku a konštrukčný návrh možno ponúknuť.

Štýl: Skladací, ľahko sa rozkladajú, montujú, prenášajú a ukladajú. pre lepenky, takmer všetky modely môžu byť skladateľné, čo je oveľa úspornejšie na prepravu a prenášanie. . umožniť dodávateľom a priamo prepravovať z miesta nakládky do konečného predaja nebalený predaj, šetriť uloženie opakované balenie nákladov.

Farba: Tlač: Ofsetová 4-farebná tlač. alebo prázdne (môže byť prispôsobené) Po spracovaní: lesk, laminovanie, bodkovanie. UV, razenie, razenie, vodotesnosť

Naša služba

Zabezpečte, aby naše výrobky vyhovovali vašim potrebám.

· Projektovanie OEM je srdečne privítané.

· Po zadaní objednávky budú vzorky vrátené

· 24/7 online pre vaše najrýchlejšie a pohodlnejšie služby

· Pestovať so zákazníkmi je jadrom našej spoločnosti

· Vzor je prijateľný. Ukážka trasy je vítaná.

KONTAKTUJ NÁS

Obchodný zástupca: Amber

E-mail: sales01@displaystandpop.com

Skype: display828

Web: www.cardboarddisplay8.com

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov počítačov a naša továreň môže poskytnúť zákazníkom kartónové stolové stojany s dobrými cenami. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie