Zobrazenie čítačky brožúr s brožúrou na zákazníckej tlači

Zákaznícka tlačová predajná tabuľka kartónového pultu zobrazuje čítačka brožúr Vlastnosti: 1. Kartónový stojan je veľmi úsporný a ekologický. 2.Naša sada displejov je navrhnutá kreatívne a inovatívne konštruovať tak získava oveľa atraktívnejšie schopnosti. 3.It má compellent ...

Podrobnosti o produkte

Zobrazí sa čítačka brožúr na zákazníckej tlačovej predajni

Vlastnosti:

1. Kartónový stojan je veľmi ekonomický a ekologický.

2.Naša sada displejov je navrhnutá kreatívne a inovatívne konštruovať tak získava oveľa atraktívnejšie schopnosti.

3. Má komplétnu funkciu pri nastavovaní kníh, brožúry atď. So znakmi samotného displeja môžu produkty získať veľkú pozornosť zákazníkov.

4. Ponúkame prispôsobiteľné zobrazovacie riešenia, ktoré zvyšujú tvorivé a nákladovo efektívne úsilie v oblasti predaja. Naši inžinieri a predajné tímy sú pripravené na to, aby vám pomohli realizovať víziu vášho a vašich klientov. Sme inovatívni, hodnotovo riadený a rýchlo obrat.

2015 Kartónová brožúra s držiakom ponuky s dobrou kvalitou UPD-CD182015 Kartónová brožúra s držiakom ponuky s dobrou kvalitou UPD-CD18

 

výhody:

1. Sme popredným dodávateľom pre navrhovanie a výrobu výrobkov na vystavenie viac ako 10 rokov v Číne.

2. Ako továreň, poskytujeme vysoko kvalitný produkt za dobrú cenu, rovnako ako dobré služby, poskytujeme OEM a ODM služby.

3. Rýchly čas pre obrátky, malé objednávky sú prijateľné.

4. Máme veľmi prísnu politiku QC pre IQC, IPQC a OQC; a uistite sa, že každý produkt je úspešný pred tým, ako opustí továreň .

5. S certifikátom ISO9001, ISO14001, CE; SGS, člen ISA.

6. Továreň kontrolovaná SGS, BV, TUV.

 

Jiechuang Display je jedným z popredných držiteľov prospektov výrobcov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom vlastné tlače merchandising kartón doska brožúra počítadlo zobrazuje výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie