Personalizovaný kartónový obdĺžnikový displej pre rúž

Prispôsobený displej z vlnitej lepenky pre ružičky Základné informácie. Materiál: papier Kľúčové slová: Paper Counter Display Stojan Rozmery: Vlastné Povrch: Lesklý / Matt Povrchová úprava: 4c Ofsetová tlač Prispôsobená: Áno, na mieru Ukážkový čas: 3-5Days Značka: OEM alebo ODM, obaja Ok Ochranná známka: JC ...

Podrobnosti o produkte

Personalizovaný kartónový obdĺžnikový displej pre rúž

Základné informácie.

Materiál: Papier

Kľúčové slová: Stojan na zobrazenie počítadla papiera

Rozmery: Upravené

Povrch: lesklý / matný

Tlač: Ofsetová tlač 4c

Prispôsobené: Áno, na mieru

Ukážkový čas: 3-5 dni

Značka: OEM alebo ODM, Oba

Ochranná známka: JC

Špecifikácia: Upravené

Pôvod: Shenzhen, Čína

Kód HS: 4819200000

Popis produktu

Špecializujeme sa na navrhovanie a výrobu všetkých druhov displejov, kartónových displejových políc, papierových displejov, POP stojanov, kartónových stojanov, stolíkov, PDQ displejov, kartónových nábytkov, farebných skríň, kartónov atď. Naše výrobky sa predávajú v domácnosti, ako aj v Amerike, Európe, na Strednom východe, v juhovýchodnej Ázii a na celom svete.

1, Oblasti použitia: elektrón, osvetlenie, komoditná kozmetika, medicína, potraviny, odevy, hračky, výroba papiera, nábytok, architektonický ornament, darček na kufre a ďalšie polia.

2, materiál: 350 g + K5, 300 g + A5, K = K, K = A, A = A, A = B, B = B. Môže sa vybrať najvhodnejší materiál založený na skutočných požiadavkách.

3, Tlač: 4C / 3C / 2C / 1C / 0C / lnkjet / Digitálny tah.

4, povrch: lesklá laminácia / matná laminácia / lesklý olej / matný olej / leštenie / UV / horúce razenie / horúce striebro.

5, dizajn: Môže byť vyrobený na mieru podľa veľkosti a hmotnosti vášho produktu, zdokonaľujeme zobrazenie na základe určeného štýlu, vítame projekty ODM / OEM.

6, Kresba zostavy: Budeme sa zhodovať so skutočnými pokynmi na montáž obrázkov pre každé zobrazenie.

7, balenie: ploché balenie, 1 ks alebo viac kusov v škatuli; Montáž skončila do škatule, môže byť zabalená na základe požiadaviek zákazníka.

8, Doprava: expres / logistika / letecky / po mori / FCL / LCL.

9, po servise: Poskytneme technickú podporu po celý deň.

10, značka: značka OEM.

Pozrite sa na našej webovej stránke: www.displaystandpop.com
Ak chcete získať viac informácií.
Kontakt: Amber

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kartónových displejov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom personalizované vlnité kartónové pulty displej pre výrobky na rúže s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie