POP kartónový čítač, stojany na knihy

O nás: Sme profesionálny výrobca POP kartónového displeja. Máme viac ako 10 rokov skúseností s výrobkami POP kartónových výrobkov a máme dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete. Naša továreň má 130, 000 štvorcových stôp rastlín v nezávislých ...

Podrobnosti o produkte

O nás:

Sme profesionálny výrobca POP kartónového displeja. Máme viac ako 10 rokov skúseností s výrobkami POP kartónových výrobkov a máme dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete.

 

Naša továreň má 130 000 štvorcových stôp rastlín v samostatnej budove, viac ako 100 vedúcich zamestnancov, integračná výrobná linka a dovážané nové 1,2 x 1,6 metra 4Color ofsetový tlačový stroj v tomto roku.

 

Vytvárame viac ako 1 000 nových štýlov ročne, podnikanie sa dotýka celého sveta, vybudované silné a dlhodobé vzťahy s Wal-Martom, Carrefourom, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov počítačov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom pop kartónový displej, displej knihy výrobkov stojí za dobrú cenu. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie