Držiak na brožúry s podložkou

Detail produktu Popis produktu Držiak na brožúry s podložkou: Jedinečná a vynikajúca séria napínacích stojanov je vhodná pre všetky druhy akcií. Táto skladacia a prenosná tkanina napínania tkaniny série banner sú najnovšie produkt navrhnutý vlastnými technickými ...

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Popis produktu
Držiak brožúr s stojanom: Jedinečná a vynikajúca séria napínacích stojanov je vhodná pre všetky druhy akcií. Táto skladacia a prenosná stojanová stojanová bannerová stojanová séria je najnovším výrobkom navrhnutým našim vlastným technickým tímom vhodným pre všetky druhy propagácie. Vysoká kvalita je odolná každoročnému používaniu. Jeho spojovací systém umožňuje rozobrať rám v malom vrecku na prenášanie pre kompaktné skladovanie, pričom je rýchle a jednoducho nastaviteľné pri inštalácii. Prosím kontaktujte ma, ak máte záujem!

Jiechuang Display je jedným z popredných držiteľov brožúr výrobcov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom držiak brožúry s podložkou stojace výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie