Bright farebná kartónová darčeková krabička, rozdielna veľkosť darčeková krabička so stuhou

Perfection of Kartónová darčeková krabica: 1. Reklama: Perfektný tlačený stojan môže podporiť image a značku podniku a vytvára veľký objem predaja s jeho charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď. 2. Flexibilita osobnosti: Môžu byť prispôsobené podľa produktov, ...

Podrobnosti o produkte

Perfection of Cardboard darčeková krabička:

1. Reklama: Perfektný tlačený stojan môže podporovať image a značku podniku a vytvára veľký objem predaja so svojim charakteristickým sloganom, obrázkom a logom atď.

2. Flexibilita osobnosti: Môžu byť prispôsobené podľa produktov, ktoré sú výnimočné pri zobrazovaní a zobrazovaní svojím flexibilitou, pohodlím a individuálnym dizajnom.

3. Vysoká kvalita a rozumná cena: Zdieľajú rovnakú hodnotu ako stojany na kovové displeje, drevené vitríny a stojan na organické sklá a stojí oveľa menej ako tieto výrobky.

4. Ochrana životného prostredia: Sú vyrobené z rôznych druhov papiera, ktoré spĺňajú požiadavky medzinárodnej ochrany životného prostredia. Odpadový papier sa môže rozpustiť a recyklovať.

5. Ľahká hmotnosť: Môžu byť ľahko zmontované a demontované, aby sa ušetrili logistické náklady a úložný priestor.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov obalových krabičiek, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom svetlé farebné kartónové darčekové krabičky, rôzne veľkosti darčekové krabice s pásikovými výrobkami s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie