Zakázková navrhnutá dekoratívna zberná krabica, reklamné kartónové zberné boxy

Vlastné Navrhnuté Dekoračné Collecting Box, Reklamné Kartón Zbieranie Boxes O nás: 1. Jedná sa o profesionálny výrobca POP kartón display.We má 9 rokov skúseností v priemysle POP výrobky z kartónu displeja a užívať si dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkov ...

Podrobnosti o produkte

Zakázková navrhnutá dekoratívna zberná krabica, reklamné kartónové zberné boxy

O nás:

1. Jedná sa o profesionálny výrobca POP kartón display.We má 9 rokov skúseností v priemysle POP výrobky z kartónového displeja a majú dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete.

2. Naša spoločnosť ponúka zákazníkom všetky služby (poskytovanie dizajnu, výroba vzoriek, výroba tovaru a prepravného tovaru).

3. Pomoc zákazníkom pomáhame pri zvyšovaní predajných bodov a propagácii veľkoobchodných objemov. Následne naši klienti môžu ľahko vytvoriť pridanú hodnotu produktov, znížiť cenu nákladov v procese rozširovania produktu a zvýšiť uznanie značky.

4. Vykonávame súbor prísneho dokonalého systému kontroly kvality, ktorý zabezpečuje, že každý z našich produktov môže spĺňať požiadavky zákazníka. Okrem toho boli všetky naše výrobky testované prísne pred odoslaním.

5. Spoločnosť zaberá viac ako 13000 štvorcových metrov a má viac ako 200 zamestnancov. Zaviedli sme moderné výrobné zariadenia (rozmer tlače: 1200 * 1620 mm), štyri farebné offsetové lisy a kompletnú sadu automatickej výroby. Ako napríklad vysokorýchlostné plnoautomatické zariadenia na prípravu povrchu, laminovací stroj želatinizujúci valec, automatické vysekávanie strojov a tak ďalej.

6. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať ich ciele. Vždy sa snažíme dosiahnuť túto výhodnú situáciu a úprimne vás privítame, aby ste s nami spolupracovali.

Jiechuang displej je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov hlasovacích boxy, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom na mieru navrhnuté dekoračné zberné krabice, propagačné kartónové zberné boxy výrobky s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie