Akrylátový držiak pera

Základné informácie nový štýl jasný akrylátový držiak pera pre šesť slotov, horúce predaj transparentné organické pero displej stojí za darček

Podrobnosti o produkte

Základné informácie

Model NO.:JC201608015 Materiál: akryl
Štýl: Moderné Tvar: oblúkovými
Využitie: Úrad Funkcia: držiak pera
Demontáž: Demontáž Farba: Clear
Prispôsobiť: prispôsobené Stav: Nová
Materiál: Crylic: Veľkosť: na mieru Farba: Vymazať: Logo: Silkscreen alebo ryté
Vysoká tvrdosť: Áno: Custome Design: Vitajte Balenie: Bezpečnostný balík: Servis OEM: Vitajte
Aplikácia: Fotoaparát Obchod a výstavy: Možnosť zásobovania: 1000 PCS / deň Ochranná známka: szxflong
Balenie: Film / pena / kartón, PP taška / pena / vnútorná krabica / kartón alebo Pôvod: Shenzhen, Čína

nový štýl jasný akrylátový držiak pera pre šesť slotov, horúci predaj transparentný organický pero displej stojí za darček

--- popis výroby ---

materiál: dovezený akryl

farba: čistá alebo prispôsobená

veľkosť: prispôsobená hrúbka, prispôsobené logo, hodvábne tienenie alebo ryté vysoká transparentnosť, vysoká tvrdosť, recyklovateľné

aplikácia: kancelársky a kancelársky a supermarket a nákupné služby storecustom disgnwelcomeoem

schopnosť dodávať: 1000 ks / deň

     

--- balenie a expedícia ---

packingfile / foam / carton, pp vrecko / penový / vnútorný box / kartón alebo ako your requirementshipping by sea, air, express.

--- naša služba ---

hlavné produktyakrylický fotorámček, akrylová trofej, akrylové blok, akrylátové krabice, akrylové podpísať držiak, akrylové podnos, akrylátové stojan ... bezpečnostné položky bezpečnosť balenie a bezpečnosť dodávka flexibilné paymentt / t, paypal, západnej únie alebo ako yourbestobudovať online serviceall dotaz a citácie bude odpovedať do 24 hodín, kontaktujte nás e-mailom, skype, whatsapp

 

---informácie o spoločnosti---

  1. kedy môžem?

zvyčajne citujeme do 24 hodín po tom, ako dostaneme vašu žiadosť. ak máte veľmi naliehavú cenu, zavolajte nám, alebo nám to povedzte vo svojom e-maile, aby sme vnímali Vašu prioritu.

2. Ako môžem získať vzorku na kontrolu kvality? po potvrdení ceny môžete požadovať odber vzoriek na kontrolu kvality. ak potrebujete vzorky, budeme účtovať náklady na výber vzorky. ale vzorová cena môže byť vrátená po potvrdení objednávky, keď je množstvo objednávky viac ako moq.

3. Aké súbory akceptujete na tlač? pdf, ai, kreslenie jadra, jpg s vysokým rozlíšením

4. môžete urobiť návrh pre nás? Áno. máme profesionálny tím s bohatými skúsenosťami v dizajne a výrobe stojanu na akrylátové stojany. jednoducho nám povedzte svoje nápady a my vám pomôžeme realizovať vaše nápady do perfektných hodiniek. nezáleží na tom, či nemáte niekoho na dokončenie súborov. pošlite nám obrázky vo vysokom rozlíšení, vaše logo a text a povedzte nám, ako by ste ich chceli zorganizovať. pošleme vám hotové súbory na potvrdenie.

5. Ako dlho môžem očakávať, že dostanem vzorku? po zaplatení poplatku za vzorku a pošleme nám potvrdené súbory, vzorky budú pripravené na doručenie za 3-7 dni. vzorky Vám budú zaslané prostredníctvom expresného príchodu do 3-5 dní. môžete použiť svoj vlastný expresný účet alebo nás predplatiť, ak nemáte účet.

6. A čo je čas na sériovú výrobu? úprimne povedané, závisí od množstva objednávky a od sezóny, v ktorej zadáte objednávku. doba vedenia Moq je asi 10 až 15 dní. vo všeobecnosti odporúčame, aby ste začali vyšetrovanie dva mesiace pred dátumom, kedy by ste chceli získať produkty vo vašej krajine.

7. Aké sú vaše dodacie podmienky? akceptujeme exw, fob, cif, atď si môžete vybrať ten, ktorý je pre vás najvhodnejší alebo najlacnejší.

 


Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov akrylových displejov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom akrylové držiaky pera s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie