Reklamný biele akrylový reklamný stojan na propagáciu

Reklamné biele akrylové stojany na reklamné stojany na propagáciu Všetky druhy akrylových displejov, ktoré môžeme dodať: vlastný luxusný akrylový displej, kozmetický displej, šperkov displej akrylátové displeje (ako sú kozmetické displeje, šperky, digitálne výrobky), akrylové stojany. ,

Podrobnosti o produkte

Reklamný biele akrylový reklamný stojan na propagáciu

Všetky druhy akrylových displejov môžeme dodať:

vlastný luxusný akrylový displej, kozmetický displej, šperkovým displejom
akrylové stojany, akrylové držiaky, akrylové rámčeky (ako sú rámček na fotografie, fotorámček, rámček plagátu), druhy akrylovej škatule (ako je krabica na cukrovinky, skladaciu škatuľu, (akrylový držiak pera, držiteľ mena, držiak akrylovej kazety, držiak na časopisy), akrylový blok, akrylové papierové váhy, akrylové trofeje, akrylové ceny , akrylové kľúčenky a iné akrylové propagačné produkty.

Materiál, ktorý môžeme dodať:
Acrylic / pexiglass / PMMA - farby alebo číry, Acrylite Plus, ABS, liaty akrylový, lesklý a polykarbonát, akrylát bez olova, PVC, PS, PET, PETG atď.

Jiechuang Display je jedným z popredných výrobcov akrylových displejov a dodávateľov, naša továreň môže poskytnúť zákazníkom na zákazku propagačné biele akrylátové stojany na displej pre spreje propagačné produkty s dobrou cenou. Ak hľadáte značky alebo vysoko kvalitné produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Vyšetrovanie