Domov > o nás

JC POP DISPLAY(HK) Co. Ltd. pomenovaná Shenzhen Jiechuang zobrazenie výrobku Co., Ltd, má boli špecializujúca sa na projektovanie a výroba vlnitej lepenky stojany od roku 2005. (Tiež vyrábame obalový papier a tašky na samom začiatku keď naša firma bola zahájená v roku 1999)

Naša továreň má 1300 metrov štvorcových rastlín v nezávislých budovy, vyše 100 vysokých štáby, integračné výrobnej linky a 1,2 x 1.6 m 4 farby CMYK ofsetová tlač stroj.

Mohli by sme vytvoriť vyše 1 000 nových štýlov kartónu zobrazuje ročne, naše podnikanie rozšírila do celého sveta a už vybudovali silné a dlhodobé obchodné vzťahy s Wal-Mart, Carrefour, P & G, Tesco, Home Depot, B & Q, Coles, Hilton a značky rozmedzí Revlon Olay Neutrogena, novy, Blue Star, papierový kapesník atď.

Všetky naše výrobky z papiera sú prispôsobené, vrátane vlnitej lepenky displeje, spoluručenie displeja, podlahy sa zobrazí, totem lama zobrazuje výpis bin displeje, kartón výstava vozíka boxy, papierové tašky, papierové krabičky, atď.

Tieto POP & POS displeje reklama & balíky sú široko používané pre Supermarket, predajné miesta maloobchod, miesto nákupu predajňu, Obchody, výstavách, veľtrhoch a tak ďalej.


1、workshop2、Laboratory

3、Office