3-vrstvový kartónový stojan na detské hračky

3 vrstvový kartónový stojan pre detské hračky O nás 1. Jedná sa o profesionálny výrobca obalových krabíc a tašiek. Máme viac ako 20 rokov skúseností v oblasti obalov krabičiek a tašiek a majú dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete. 2. Naša spoločnosť ...

Podrobnosti o produkte3-vrstvový kartónový stojan na detské hračky55563p201612050916517933826POP-totem-Display-Kartón-window-pocket-2019


O nás


1. Jedná sa o profesionálny výrobca obalových krabíc & bags.We má viac ako 20 rokov skúseností v balení boxov a tašiek priemyslu, a majú dobrú povesť. Naše výrobky získali schválenie zákazníkom po celom svete.

 

2. Naša spoločnosť ponúka zákazníkom všetky služby (poskytovanie dizajnu, výroba vzoriek, výroba tovaru a prepravného tovaru).

 

3. Pomoc zákazníkom pomáhame pri zvyšovaní predajných bodov a propagácii veľkoobchodných objemov. Následne naši klienti môžu ľahko vytvoriť pridanú hodnotu produktov, znížiť cenu nákladov v procese rozširovania produktu a zvýšiť uznanie značky.

 

4. Vykonávame súbor prísneho dokonalého systému kontroly kvality, ktorý zabezpečuje, že každý z našich produktov môže spĺňať požiadavky zákazníka. Okrem toho boli všetky naše výrobky testované prísne pred odoslaním.

 

5. Spoločnosť zaberá viac ako 13000 štvorcových metrov a má viac ako 200 zamestnancov. Zaviedli sme moderné výrobné zariadenia (rozmer tlače: 1200 * 1620 mm), štyri farebné offsetové lisy a kompletnú sadu automatických výrobcov. Ako napríklad vysokorýchlostné plnoautomatické zariadenia na prípravu povrchu, laminovací stroj želatinizujúci valec, automatické vysekávanie strojov a tak ďalej.

 

6. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať ich ciele. Vždy sa snažíme dosiahnuť túto výhodnú situáciu a úprimne vás privítame, aby ste s nami spolupracovali.

Sme profesionálny dodávateľ pre výstavné stánky za konkurencieschopnú cenu a môžeme ich urobiť ako vašu požiadavku! Pred cenovou ponukou nám dajte nám vedieť veľkosť a požadované množstvo objednávky. Ďakujem!

Clare Lee  


E-mail: sale02@displaystandpop.com

TEL / Whatsapp: 86 173 0265 2756


Vyšetrovanie